Geštalt konsultacijos ir psichoterapija

Teisė

«Netgi negaliu sakyti: «Neturėjau teisės», nes tokie dalykai mūsų krašte neegzistuoja. Tai toks paprotys ir daugiau nieko. Jeigu tėvas tau pasakė: «Sėdėk šitame kampe visą gyvenimą», tu jame ir sėdėsi visą gyvenimą. Jeigu tėvas įdėjo tau į lėkštę alyvuogę ir pasakė:» Šiandien tik ją suvalgysi», tu ją ir  tesuvalgysi. Labai sunku išsinerti iš nuolankios tarnaitės kailio, su kuriuo mergaitė gimsta, ir ji visą vaikystę praleidžia ne gyvendama, o paklusdama vyrui ir jo jėgai».

Ištrauka iš dabar mano skaitomos knygos, Souad «Sudeginta gyva».

 Knygą įteikčiau visoms mergaitėsm, moterims,kurios žavisi gražiais , egzotiškų šalių vyrais, kurios mano, kad jie gali pažadėti meilę ir laimę. Tai knyga, visoms nepažabotos sielos mergaitėms, neklaužadoms, kurios mano, kad griežtesnis tėvų tonas, jau reiškia nemeilę, skriaudimą. 

 Jei likimas davė tokią dovaną, gimti laisvoje šalyje, eiti pakelta galva, turėti draugų tiek vyrų, tiek moterų, tai tikrai dovana, kurią reikia vertinti ir branginti . Vidinė ir išorinė laisvė, kol jos niekas neriboja, yra neapčiuopiamas dalykas, kuris kai kurioms nėra šiaip duotas.

Stipri knyga, stiprioms ir silpnoms moterims.